Загальна інформація.

«Салком» - це одна з провідних юридичних фірм України, яка спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу усіх форм підприємництва. Фірма є однією з найстаріших юридичних фірм України, що працює на юридичному ринку починаючи з 1990 року, надаючи широкий спектр правових послуг для великих компаній, підприємств малого та середнього бізнесу.

Юристи фірми мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, досвід практичної юридичної діяльності, а консультанти та експерти – відомі юристи в Україні та за кордоном. Співробітники фірми володіють іноземними мовами, що дозволяє більш ефективно працювати з закордонними клієнтами.

Фірма об’єднує юристів, які мають значний досвід практичної діяльності із захисту інтересів клієнтів та має бездоганну професійну репутацію. У складі юридичної фірми „Салком” створені департаменти, що спеціалізуються у різних сферах юридичної практики, при цьому фірма працює як єдина команда професіоналів. Партнери та провідні юристи фірми є консультантами великих бізнес-проектів. Юристи фірми „Салком” мають значний досвід ведення найрізноманітніших судових справ в українських судах, а також в іноземних та міжнародних юрисдикціях.

У складі фірми з 1992 року діє Науково-аналітичний центр, до якого входять провідні українські вчені, експерти, консультанти. Центр періодично готує та видає фундаментальні наукові роботи з найбільш актуальних питань юридичної практики, залучаючи для публікацій відомих українських та зарубіжних учених, а також практиків, політичних та державних діячів. Центр регулярно проводить семінари, конференції, круглі столи.

Фірма працює за загальновизнаними міжнародними стандартами юридичної професії. Гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, сувора конфіденційність, висока якість юридичних консультацій та індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом – основні складові успіху фірми.

Для надання практичної допомоги з організації та оптимізації бізнес-процесів, вироблення адекватної стратегії розвитку, правильної взаємодії з правовою системою України на фірмі створено дочірню структуру „Салком-Сервіс” – консалтингова фірма, яку очолює партнер ЮФ „Салком” Сергій Богатирьов, відомий фінансист та бізнес-консультант.

Офіс фірми знаходиться у самому центрі міста Києва – на вулиці Хрещатик, 12.