Новини

Серед розглянутих на засіданні комітету питань особлива увага була приділена питанням розвитку та укріплення співпраці Спілки Українських Підприємців із Міністерством юстиції України щодо протидії спробам рейдерського захоплення майна та інших активів підприємств – членів Спілки, а також подальшого вдосконалення законодавства щодо забезпечення дотримання правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування прав учасників кримінального провадження та інших осіб.
 
24.09.2018
 
Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким відмовлено Першому заступнику військового прокурора Центрального регіону України у задоволені позову про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 5,4 га по вул. Бориспільській, 67 у м. Києві.
 
20.06.2018
 
Комплекс розташований у с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці площею 12,5 га недалеко від метро. Забудова комплексу здійснюється девелопером ЗАТ «Українська будівельна компанія» у співпраці з власником та орендарем земельної ділянки (ТОВ «Агрофірма Крюківщина» і ТОВ «Стбуд»).
 
20.06.2018
 
Старші партнери Юридичної фірми «Салком» зберегли свої позиції в рейтингу і знову визнані одними із кращих в наступних практиках: Валерій Станіславович Лукомський рекомендований в сферах корпоративного права, інтелектуальної власності та судової практики; Євген Борисович Кубко рекомендований в сфері банківського і фінансового права, конкурентного/антимонопольного права та податкового права. Радник ЮФ «Салком» Пітер Телюк рекомендований в сфері банківського і фінансового права, злиття і поглинання, інвестицій, корпоративного права та нерухомості.
 
20.06.2018
 
12 червня 2018 року Обухівський районний суд Київської області повністю відмовив у задоволенні позову Першого заступника прокурора Київської області, поданого в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України, щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень Київської обласної держаної адміністрації, а також витребування земельної ділянки площею 4,9 гектарів, яка розташована у Обухівському районі Київської області, з володіння клієнта ЮФ «Салком».
 
14.06.2018