Новини

Ми впевнені, що значний професійний досвід, свій унікальний підхід до ведення справ, чисельні успішно завершені проекти пані Климюк зможуть гарантувати отримання значного практичного досвіду та здобуття навичок, які обов’язково знадобляться у самостійній професійній діяльності. Бажаємо успіху пані Вікторії у новому статусі!
 
02.05.2019
 
На зборах було заслухано звіт Голови Правління та Правління АПКБУ за поточний період і затверджений план роботи АПКБУ на 2019 рік, а також представлені комітети і нові члени АПКБУ, одним із них і став Юрій Леонов – його було включено до складу Комітету судового та кримінально-правового захисту АПКБУ.
 
16.04.2019
 
На Форумі виступили більше 25 спікерів з України, Ізраїлю, Франції та Австрії. У роботі Форуму брали участь фахівці, аудитори і юристи, в сферу діяльності яких входить забезпечення економічної та інформаційної безпеки підприємств, забезпечення внутрішнього контролю та аудиту, комплаенс процедур, запобігання корупції та шахрайства.
 
15.04.2019
 
Конференція була організована Асоціацією професіоналів корпоративної безпеки України та ГО «Бізнес-Варта», вона дала старт серії запланованих АПКБУ і ГО «Бізнес-Варта» заходів на тему захисту від рейдерства, недобросовісної конкуренції та тіньового ринку.
 
15.04.2019
 
2 квітня в Американському домі в Києві Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило проект «Бізнес-інкубатори», який має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки в Україні. Незабаром другий подібний бізнес-інкубатор буде відкритий у Харкові.
 
03.04.2019