Партнер юридичної фірми «Салком» Юрій Леонов 12 квітня прийняв участь в 10-му ювілейному Форумі «Корупція і корпоративне шахрайство: Методи протидії та комплаєнс-стратегії»

15.04.2019

На Форумі виступили більше 25 спікерів з України, Ізраїлю, Франції та Австрії. У роботі Форуму брали участь фахівці, аудитори і юристи, в сферу діяльності яких входить забезпечення економічної та інформаційної безпеки підприємств, забезпечення внутрішнього контролю та аудиту, комплаенс процедур, запобігання корупції та шахрайства.

Ніхто не буде заперечувати тезу про те, що в сучасних умовах становлення і розвитку нашої держави роль корпоративної безпеки в розвитку бізнесу і створення сильної економічної бази країни є особливо важливою. У свою чергу такі заходи, як цей форум, дозволяють точно діагностувати і відкрито озвучити проблеми і негативні фактори, які гальмують розвиток бізнесу і загрожують економічній безпеці країни, стимулюють створення і вдосконалення механізмів захисту бізнесу, є засобом розширення і зміцнення діалогу між бізнесом і органами влади, в першу чергу правоохоронними органами.