План перспективного розвитку Києва на 2019-2021 роки затверджений

08.04.2019

Із метою гармонійного розвитку міста Києва з урахуванням інтересів громади, бізнесу та влади передбачено розробку та затвердження Концепції збереження та розвитку ландшафтів м.Києва, а також містобудівної концепції Київської агломерації. Розпорядженням київської міської державної адміністрації №454 від 18.03.2019 року затверджено план перспективного розвитку міста Києва на 2019-2021 роки.

Метою реалізації даного плану, серед іншого, зробити столицю більш відкритою для бізнесу, почати раціональніше споживати енергоресурси, а також удосконалити та розвинути транспортну систему міста.
Протягом 2019-2021 років у Києві планують створити віртуальний бізнес-центр із отримання переліку всіх необхідних дозволів та ліцензій для відкриття різних видів бізнесу, бізнес-інкубатори та коворкінг-центри. Документом також передбачено підтримку інноваційного розвитку шляхом запровадження програм підтримки стартапів, малого та середнього підприємництва. Цьому також сприятиме комплекс заходів для поліпшення інвестиційного клімату столиці та удосконалення інвестиційного процесу щодо залучення приватного капіталу до створення або модернізації інфраструктурних об’єктів комунальної власності.
Одними із пріоритетних завдань міста до 2021 року також є стимулювання розвитку інноваційно-орієнтованих промислових підприємств, забезпечення прозорості у сфері земельних відносин, підвищення ефективності управління транспортною системою міста Києва, підвищення безпеки дорожнього руху та збільшення внутрішніх та іноземних туристів, тривалості та покращення комфорту їх перебування у столиці.