​ЮФ «Салком» захистила національного товаровиробника взуття у податковому спорі

31.10.2019

Адвокати ЮФ «Салком» здійснювали захист підприємства групи INBLU у податковому спорі щодо донарахування податку з доходу нерезидента у сумі 900 000 грн. Судовий спір стосувався правомірності звільнення від оподаткування нерезидента – компанії, яка створена та діє за законодавством Королівства Нідерландів, при отриманні прибутку від продажу нерухомого майна, розташованого в Україні. Аргументована позиція адвокатів та кваліфікований об’єктивний розгляд справи Хмельницьким окружним адміністративним судом призвели до скасування неправомірного податкового повідомлення-рішення. В подальшому правомірність рішення суду визнана Сьомим апеляційним адміністративним судом.

Вироблення стратегії захисту здійснювали адвокати Юрій Леонов та Вікторія Климюк, безпосереднє представництво підприємства в суді здійснювала адвокатка Вікторія Климюк.

Юристи практики вирішення спорів ЮФ «Салком» володіють багаторічним успішним досвідом захисту як вітчизняних, так і іноземних клієнтів у спорах з контролюючими органами.