Історія

1990

Створення юридичної фірми «Салком». Перші збори засновників фірми відбулись у грудні 1990 р. Відповідно до законодавства того часу фірма була створена у формі малого консультативного підприємства й об'єднала шість професійних юристів. Перший офіс фірми був організований в одному з номерів (№ 606) готелю "Хрещатик", розташованому на центральній вулиці Києва.

1992

Вже в 1992 році фірма «Салком» займала кілька готельних номерів, а в наступному році відкрила офіс у бізнес-центрі готелю "Хрещатик".

За перші роки роботи збільшився штат юристів фірми, а в числі клієнтів з'явилися великі національні й іноземні компанії. В фірмі створюється Науково-аналітичний центр.

Історія

1996

Фірма придбала офіс у будинку за адресою вул. Хрещатик, 12. Зростання кількості клієнтів стало результатом бездоганної ділової репутації фірми. Фірма «Салком» займала і займає провідні позиції у рейтингах юридичних компаній.

2003

У жовтні 2003 року офіс юридичної фірми «Салком» розмістився на двох поверхах, побудованих фірмою, в будівлі за адресою Хрещатик 12, розташованій в центральній історичній частині Києва між Майданом Незалежності та Європейською площею. У складі фірми працює понад 30 юристів і 6 партнерів. В цьому ж році Європейський суд з прав людини виносить рішення у справі «Совтрансавто Холдинг проти України» ( «Sovtransavto Holding v. Ukraine»), яким визнано відповідальність України за порушення Конвенції, а заявнику – компанії «Совтрансавто Холдинг» – присуджена компенсація за понесені збитки. Інтереси «Совтрансавто Холдинг» супроводжувала юридична фірма «Салком».

Навесні 2017 року командою фірми «Салком» був здійснений комплексний правовий супровід проведення Пісенного конкурсу «Євробачення-2017» в Україні. Фірма продовжує активно працювати з компаніями малого та середнього бізнесу. З моменту створення за більш ніж 25-річний період роботи на ринку юридичних послуг змінився склад фірми (включаючи її партнерів), розміри і оснащеність офісу, але залишилися незмінними стратегія динамізму, комплексний підхід в обслуговуванні клієнтів, командний спосіб роботи, сувора конфіденційність, високий професіоналізм юристів і якість надання послуг.

2017

Наш час