Офіс

Офіс юридичної фірми «Салком» знаходиться на шостому й сьомому поверхах будинку, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 12. У внутрішньому дворі будинку є автостоянка для клієнтів фірми.

Будинок за адресою Хрещатик 12, у якому розміщений офіс, було побудовано в другій половині ХІХ століття (архітектор О. В. Беретті). Споконвічно будинок, який належав купцю М. Оглобліну, був триповерховим, у ньому знаходилися магазини, а також педагогічні курси.

У 30-і роки ХХ століття будинок був реконструйований, і до нього були добудовані ще два поверхи. Під час Другої світової війни, що принесла величезні руйнування Києву й Хрещатику, будинок, на щастя, зберігся. У 1987 році для того, щоб «вирівняти» висоту будинку з рівнем сусідніх споруд, на ньому був набудований декоративний фронтон.

Нарешті, у 2001-2003 роках зусиллями юридичної фірми «Салком» цей фронтон був перебудований у два додаткові поверхи. Крім того, будинок був облаштований сучасною ліфтовою системою, шумозахисною та пиловловлюючою системами, повним кондиціонуванням та автоматичним провітрюванням приміщень. Тепер один з найстаріших будинків на Хрещатику є сучасним і зручним офісом юридичної фірми «Салком».