Новини

​ART NATION ТА ЮРИДИЧНА ФІРМА «САЛКОМ» ОГОЛОСИЛИ ПРО ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ

Міжнародна група компаній Art Nation, яка є лідером у сфері ліцензування брендів, і Юридична фірма «Салком», оголосили про співпрацю. Головною метою співпраці компаній буде запобігання контрафактному використанню об’єктів інтелектуальної власності та захист від порушень таких брендів компанії Art Nation, як GAPCHINSKA, Prima Maria, «Гусь», «Козаки», «Капітан Врунгель», «Острів скарбів» та інші.

«Одним з основних завдань Art Nation є розвиток українських культурних феноменів, який на жаль пов’язаний із ризиками копіювання та незаконного використання. Співпрацюючи з профільними спеціалістами у сфері захисту прав, ми прагнемо отримами ефективний інструмент боротьби з контрафактом і зосередитись на розвитку брендів та їх подальшій популяризації» — сказав генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович.

У свою чергу, керуючий партнер Юридичної фірми «Салком» Едуард Трегубов відзначив: «Ми раді, що практика інтелектуальної власності нашої фірми отримала такого потужного партнера, як Art Nation. Ми бачимо свою місію в тому, щоб вітчизняний ринок ставав більш цивілізованим, а права інтелектуальної власності поважалися і захищалися на належному рівні. На жаль, сьогодні ринок переповнений підробками та контрафактом, через що Україна вважається одним зі світових лідерів з піратства. Це дуже заважає добросовісним підприємцям розвиватись і будувати чесний прозорий бізнес».

Детальніше

Публікації

​Нові правила реєстрації реконструйованих об’єктів нерухомості

Керівник практики нерухомості та будівництва ЮФ «Салком» Тимофій Сікорський поділився своєю експертною думкою щодо нових правил вчинення реєстраційних дій у випадку зміни технічних характеристик об’єкту нерухомості.

Нові правила передбачені Антирейдерським законом №340-IX. Фактично у Законі №340-IX мова йде про необхідність вчинення нотаріальної дії або реєстраційної дії по виникненню чи переходу права власності перш ніж внести у реєстр дані про зміну технічних характеристик об’єкту.

В той же час, новий Закон №340-IX передбачає такі правила лише для об’єктів, які безпосередньо розташовані на земельній ділянці. Тому виникає питання про застосування цих норм до нежитлових приміщень, які розташовані у будівлі.

Більш детально читайте блог Тимофія Сікорського за посиланням.

Детальніше

Огляд законодавства

​Чи виправдає створення Бюро фінансових розслідувань сподівання бізнес-середовища?

Необхідність припинення необґрунтованого втручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу обговорюється у державі вже не перший рік. Експертне середовище неодноразово висловлювало думку про те, що «діяльність» чисельних підрозділів правоохоронних органів, до компетенції яких віднесено розслідування правопорушень у економічній сфері, замість ефективної боротьбі із злочинністю та корупцією створює реальну загрозу розвитку економіки.

Детальніше