Міжнародна асоціація «Сквайр Паттон Богз – Салком»

Юридична фірма "Салком" у асоціації з міжнародною юридичною фірмою "Сквайр Паттон Богз" пропонує клієнтам унікальну можливість використання глибокого місцевого досвіду у поєднанні з широким доступом до висококваліфікованих юридичних послуг в інших юрисдикціях. В Україні інтереси клієнтів представляє команда з більш ніж 30 юристів під керівництвом трьох партнерів, кожен з яких має понад 20-річний досвід роботи. Крім того, клієнти можуть використовувати глобальні ресурси однієї з найбільших юридичних практик, яка входить у “першу десятку” міжнародних юридичних фірм у світі, що забезпечуються підтримкою близько 1500 юристів у 20 країнах.

Наші клієнти є не менш різноманітними, ніж наша юридична практика. Ми супроводжуємо проекти як найбільших українських і транснаціональних зареєстрованих на біржах корпорацій, так і новостворених компаній, працюємо як з фізичними особами, так і фінансовими установами. Ми забезпечуємо повний спектр юридичних послуг з корпоративних питань для досягнення нашими клієнтами їх комерційних цілей, включаючи створення компаній та операції придбання, проекти корпоративного фінансування і банківських послуг, консультування з нормативно-правових питань. Ми також консультуємо державний сектор з питань законодавчих реформ, приватизації та створення систем правового регулювання.

Загальновизнаною є наша судова практика як в Україні, так і за кордоном. Ми представляємо інтереси клієнтів у вирішенні адміністративних, цивільних, кримінальних та господарських справ у судах усіх рівнів в т.ч. у судах вищих інстанцій, арбітражних судах України та іноземних держав, таких як Лондонський міжнародний арбітражний суд, Міжнародний арбітражний центр при Австрійській Федеральній Економічній Палаті, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма.