Едуарда Трегубова обрано керуючим партнером Юридичної фірми «Салком»

27.09.2019

27 вересня Юридична фірма «Салком» оголосила про обрання Едуарда Трегубова, кандидата юридичних наук, адвоката, керуючим партнером. Едуард почав працювати юристом в команді «Салкому» в 2010 році, а вже у 2017 році увійшов до складу партнерів. Едуард Трегубов є фахівцем у галузі контрактного та антимонопольного права, здійснював комплексний правовий супровід господарської діяльності вітчизняних та зарубіжних компаній, консультував у сферах медіа та телекомунікацій.

Євген Кубко, Президент та старший партнер Юридичної фірми «Салком», зазначив, що для фірми важливо рухатись в темпі сучасного світу, зберігаючи при цьому власну культуру та цінності. Валерій Лукомський, Генеральний директор Юридичної фірми «Салком», підкреслив, що обранням керуючого партнера «Салком» забезпечить синергію досвіду та молодості і надасть нового імпульсу розвитку фірми.

Едуард Трегубов зауважив, що традиції компанії, яка наступного року святкуватиме своє 30-ліття на юридичному ринку України, помножені на високий інтелектуальний потенціал, є надійною основою для подальшого росту та досягнення амбітних цілей, які ставить перед собою вся команда Юридичної фірми «Салком».