Євген Кубко

Президент, старший партнер

Telephone: +38 (044) 591-31-01

E-mail: evgen.kubko@salkom.ua

Практики:

Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Юридичною практикою займається з 1977 року. Є одним із засновників юридичної фірми «Салком».

Спеціалізується напитаннях регулювання підприємницької діяльності в Україні; здійснює правове забезпечення інвестиційних проектів на території України, у тому числі, юридичний супровід діяльності транснаціональних корпорацій; захисті інтересів клієнтів у судах України, у міжнародних комерційних арбітражах, в іноземних юрисдикціях, а також у Європейському суді з прав людини; консультуванні з окремих питань здійснення господарських операцій, операцій з корпоративними правами, з питань приватизації, антимонопольного регулювання, податкового й митного законодавства, фінансового і банківського законодавства, а також з питань придбання і реалізації нерухомості, цілісних майнових комплексів, приватизації і корпоратизації підприємств.

Здійснює наукову діяльність в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, член кількох наукових і експертних рад.

Є позаштатним консультантом багатьох державних і судових органів України.

Адвокат. Член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA).

Освіта: юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 1980 - кандидат юридичних наук, 1990 рік - доктор юридичних наук. У 1990-1991 рр. - консультант австралійської юридичної фірми Mallesons Stephen Jaques (Сідней), у 1992-1993 р - член спеціальної групи юристів-консультантів з країн СНД Комісії Європейського Союзу (Брюссель).

Володіє українською, російською та англійською мовами.